Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne seminarium w formie zdalnej.
8 lipca wchodzi w życie nowelizacja ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy przyznająca nowe uprawnienia kontrolującym prawidłowość zawieranych z pracownikami umów. Inspektorzy będą sprawdzać, czy pracodawcy nie stosują umów cywilnoprawnych tam, gdzie występuje stosunek pracy i właściwą umową jest umowa o pracę.
Podczas spotkania porozmawiamy o niektórych aspektach umów z personelem istotnych nie tylko w kontekście nowych przepisów.
Zapisy odbywają się poprzez formularz online.