II webinar z cyklu: „FinanSOWA w NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń”

Tytuł II webinar z cyklu: „FinanSOWA w NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń”
Tematyka Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w II webinarze z cyklu: FinanSOWA w NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń. Cykl bezpłatnych webinarów dla organizacji pozarządowych jest prowadzony przez ekspertów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce we współpracy z naszą Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Patronat medialny objął miesięcznik „Rachunkowość”.

Temat drugiego webinaru: Obowiązkowy KSeF w organizacjach pozarządowych

O czym porozmawiamy?

  • KSeF to ułatwienie czy koszmar?
  • Jak przygotować się do KSeF?
  • Kto za to wszystko zapłaci!?

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na YouTube za pośrednictwem tego linka:
https://www.youtube.com/watch?v=gk0T1Kz4pcU

Nagrania poprzednich webinarów znajdują się na stronie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce: FinanSOWA w NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń – Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu (skwp.poznan.pl)

Aby otrzymać mailowe przypomnienia o tym i kolejnych spotkaniach z cyklu FinanSOWA dla NGO oraz innych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszeni Księgowych
w Polsce kliknij i zostaw swój adres mailowy: FinanSOWA dla NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń (skwp.poznan.pl)

Do zobaczenia na drugim spotkaniu z cyklu FinanSOWA w NGO!

Prelegent Leszek Lewandowicz – doradca podatkowy, sekretarz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce – Zarządu Głównego w Warszawie oraz Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu, wieloletni wykładowca SKwP.
Uczestnicy reprezentanci/ntki oraz przedstawiciele/lki organizacji pozarządowych
Data i godzina 14 grudnia 2023, godz. 14:00
Miejsce strona YouTube – spotkanie na żywo pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=gk0T1Kz4pcU

Cykl bezpłatnych webinarów dla organizacji pozarządowych prowadzony przez ekspertów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Patronat medialny – miesięcznik “Rachunkowość”.

logotyp FRSO