Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Rekrutacja do III edycji szkoleń dla Doradców Lokalnych

Trwa rekrutacja do III edycji szkoleń dla kandydatów do Sieci Doradców Lokalnych – Fimango. Realizujemy go we współpracy z Ośrodkami Działaj Lokalnie.

Celem programu jest podniesienie kompetencji merytorycznych i metodologicznych osób świadczących organizacjom pozarządowym usługi poradnicze z zakresu zarządzania finansami i prowadzenia świadomej polityki finansowej.

Program szkoleniowy będzie się składał z 4 trzydniowych sesji szkoleniowych oraz indywidualnej pracy z ekspertami Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Wszystkie szkolenia są bezpłatne, uczestnikom zapewniamy także zakwaterowanie i wyżywienie oraz materiały szkoleniowe i przydatne narzędzia.

Warunkiem udziału jest zadeklarowanie gotowości udziału w przynajmniej 3 sesjach oraz nieodpłatnego świadczenia poradnictwa dla innych organizacji pozarządowych, w wymiarze 64 godzin do końca września 2019 roku.

Po pozytywnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają ważny 2 lata certyfikat, potwierdzającym wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania finansami w organizacji pozarządowej oraz zostaną włączeni do Sieci Doradców Lokalnych – Fimango. Obecnie Sieć tworzą absolwenci poprzednich edycji programu, zachęcamy organizacje do korzystania z ich usług.

Listę wszystkich doradców wraz z informacją o zakresie świadczonych przez nich usług szkoleniowo-doradczych można znaleźć tutaj.

Osoby zainteresowane rekrutacją zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. Rekrutacja trwa do 13.11.2018 poprzez zamieszczony pod tym linkiem formularz zgłoszeniowy.

 

Fundator: