Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Seminarium “Jak skutecznie napisać budżet do projektów finansowanych przez Miasto St. Warszawa – planowanie finansowe oferty” – 8 grudnia 2017

Tytuł “Jak skutecznie napisać budżet do projektów finansowanych przez Miasto St. Warszawa – planowanie finansowe oferty”
Tematyka Zapraszamy warszawskie organizacje, mieszkańców i samorządowców na kolejne spotkanie z cyklu „Kawiarenek Obywatelskich”, spotkań specjalistycznych w ramach projektu„Prowadzenie Stołecznego Centrum Współpracy Obywatelskiej”. Będzie ono poświęcone tworzeniem kosztorysów w ofertach zlecania zadań publicznych przez samorząd organizacjom pozarządowym na rok 2018. Poznamy narzędzie, które pomoże to zaplanować oraz omówimy na co warto zwracać uwagę przy budżetowaniu zadania.
Prowadzący Karolina Cyran-Juraszek
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 8 grudnia 2017, w godz. 10.00 – 13.00
Miejsce Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok.61

Zapisy na szkolenie odbywają  się poprzez formularz online.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu “Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

logo_biale_wspolfinansowanie_2