Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Seminarium “Komunikacja z biznesem” – 29 sierpnia 2018

Tytuł “Komunikacja z biznesem
Tematyka Seminarium dla członków organizacji pozarządowych zakłada przekazanie podstawowej wiedzy oraz praktycznych wskazówek ułatwiających nawiązanie oraz utrzymanie relacji z biznesem. Tak trudna umiejętność poszukiwania partnerów biznesowych jest dziś jedną z bardziej pożądanych cech wśród pracowników trzeciego sektora. Z drugiej strony biznes chciałby móc zaoferować znacznie więcej niż tylko finansowe wsparcie. Dobre relacje z biznesem zapewniają nie tylko wsparcie finansowe, ale także budują sieć partnerów, z której skorzystać w przyszłości można będzie w wielu innych obszarach.
Prowadzący Anna Kiedrzyńska-Tui oraz Bartosz Łopiński -właściciele agencji PROPSY PR, która skierowana jest na promocję działań społecznych w przestrzeni publicznej. Eksperci PROPSY PR posiadają ponad 7-letnie doświadczenie w branży Public Relations we wszystkich sektorach: administracji publicznej, biznesie oraz organizacji pozarządowych.

PROPSY PR współpracuje z kilkunastoma organizacjami: fundacjami i stowarzyszeniami

oraz biznesem skierowanym na działania społeczne, aby wspierać ich działania komunikacyjne.

Uczestnicy reprezentanci warszawskich organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych
Data i godzina 29 sierpnia 2018, godz. 9.00 – 16.00 (cz. 1 i cz. 2)
Miejsce Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok.61

Zapisy na seminarium odbywają się poprzez formularze online:

rejestracja część 1

rejestracja część 2

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 27 sierpnia 2018 roku do godziny 17.00

UWAGA: Seminarium jest rozłożone na dwie części. Prosimy o zapisywanie się na całe wydarzenie. Osoby, które nie mogą wziąć udział w całym wydarzeniu nie zostaną wybrane.

Czas trwania: część 1- godz. 9.00 – 12.30, część 2 – godz. 13.00 – 16.00

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu “Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy. Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji. Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.

logo_biale_wspolfinansowanie_2