Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Seminarium “Trening wystąpień publicznych”- 26 września 2018 REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Tytuł „Trening wystąpień publicznych”
Tematyka Wystąpienia publiczne to sztuka nie tylko sprawnego formułowania swoich myśli, wiedzy i przekazu, ale także opanowania stresu, swojego ciała oraz dobrego poruszania się na scenie. Podczas praktycznego seminarium uczestnicy przedstawią swoje 5 minutowe wystąpienie, a eksperci PROPSY PR przekażą do niego informacje zwrotne, konstruktywną krytykę i przedstawią warte zapamiętania wskazówki na przyszłość.

UWAGA: Każdy uczestnik proszony jest o przygotowanie 5 minutowego wystąpienia na wybrany przez siebie temat przy założeniu, że prezentuje go do szerokiej grupy odbiorczej (nie znającej specyfiki jego tematu). Wystąpienie może być oparte na prezentacji w tle lub na samej przemowie do publiczności. Formę wystąpienia wybiera uczestnik seminarium. Po zapisaniu się na seminarium uczestnik jest zobowiązany wysłać temat wystąpienia na adres: bartosz.lopinski@propsypr.pl

Wysyłając temat wystąpienia uczestnik może dosłać także jedno zagadnienie z zakresu wystąpień publicznych, na które chciałby otrzymać informacje podczas seminarium.

Prowadzący Anna Kiedrzyńska-Tui oraz Bartosz Łopiński -właściciele agencji PROPSY PR, która skierowana jest na promocję działań społecznych w przestrzeni publicznej. Eksperci PROPSY PR posiadają ponad 7-letnie doświadczenie w branży Public Relations we wszystkich sektorach: administracji publicznej, biznesie oraz organizacji pozarządowych.

PROPSY PR współpracuje z kilkunastoma organizacjami: fundacjami i stowarzyszeniami oraz biznesem skierowanym na działania społeczne, aby wspierać ich działania komunikacyjne.

Uczestnicy reprezentanci warszawskich organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych
Data i godzina 26 września 2018, godz. 9.00 – 16.00 (cz. 1 i cz. 2)
Miejsce Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok.61

UWAGA: Ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń rekrutacja została zamknięta.

Seminarium jest rozłożone na dwie części. Prosimy o zapisywanie się na całe wydarzenie. Osoby, które nie mogą wziąć udział w całym wydarzeniu nie zostaną wybrane. Czas trwania: część 1- godz. 9.00 – 12.30, część 2 – godz. 13.00 – 16.00

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu “Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy. Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji. Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.