Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Seminarium „UEPiK w NGO” – 15 grudnia 2022

Tytuł „UEPiK w NGO”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne seminarium poświęcone uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów w ngo.

Koniec roku to czas na podjęcie decyzji o zmianie prowadzenie ewidencji księgowej z pełnej na uproszczoną (uepik). Jeśli organizacja prowadzi uepik to warto sprawdzić czy prowadzono ją poprawnie.
Uproszczona ewidencja przychodów i kosztów pozwala organizacjom na prowadzenie ewidencji księgowej w dużo mniejszym zakresie niż w przypadku pełnej księgowości.
W 2022 dotyczy to podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej, nie mających statusu OPP, z przychodami za zeszły rok mniejszymi niż 100 000 zł.
Przejście na formę uproszczoną można wprowadzić w życie w styczniu 2023.

Prowadzący Katarzyna Adamska-Dutkiewicz – główna księgowa
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 15 grudnia 2022, godz. 15.00-18.00
Miejsce siedziba Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy w wordzie. Wypełnione zgłoszenie należy odesłać na maila scwo@frso.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 13 grudnia 2022 roku.

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie zostanie odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) wzmacnia ekspercko warszawski sektora pozarządowy. SCWO prowadzi m.in bezpłatne szkolenia oraz indywidualne poradnictwo dostępne 5 dni w tygodniu między 9:00 a 17:00.
Oferta SCWO jest skierowana do warszawskich organizacji pozarządowych oraz organizacji działających na rzecz mieszkanek i mieszkańców Warszawy.

W celu uzyskania pomocy napisz na adres scwo@warszawa.ngo.pl lub zadzwoń (22) 828 91 23.

Zapoznaj się z resztą oferty SCWO – https://warszawa.ngo.pl/scwo