Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie „Dostępność w organizacjach pozarządowych” – 29 marca 2021

Tytuł „Dostępność w organizacjach pozarządowych”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Warszawy na bezpłatne szkolenie, które odbędzie
się w formie webinarium, organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.Czy wiesz, że zgodnie z Ustawą o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami organizacje pozarządowe muszą dążyć w prowadzonej działalności do umożliwienia udziału w swoich działaniach osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności lub ograniczeń? Czy wiesz, że wkrótce wymogi dotyczące dostępności będą wpisywane w umowach o realizacje zadań publicznych? Jeśli Twoja organizacja nie podjęła jeszcze żadnych działań, aby zapewnić dostępność swoich działań dla osób ze szczególnymi potrzebami, zapraszamy na szkolenie, na którym o tym porozmawiamy. Przedstawimy prawne obowiązki, dobre praktyki, podzielimy się doświadczeniami i wspólnie zastanowimy jak możecie dostosować to co robicie do potrzeb jak największej grupy beneficjentów.
Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 29 marca 2021, godz. 10:00 – 16:00
Miejsce Lokalizacja: Miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM)

Zapisy odbywają się poprzez formularz-online.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 marca 2021 roku.

Po zamknięciu rekrutacji zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz w osobnym mailu dostęp do platformy internetowej ZOOM.

UWAGA: wiadomość może trafić do folderu SPAM.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 535 792 901, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie zostanie odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) wzmacnia ekspercko warszawski sektora pozarządowy. SCWO prowadzi m.in bezpłatne szkolenia oraz indywidualne poradnictwo dostępne 5 dni w tygodniu między 9:00 a 17:00.
Oferta SCWO jest skierowana do warszawskich organizacji pozarządowych oraz organizacji działających na rzecz mieszkanek i mieszkańców Warszawy.

W celu uzyskania pomocy napisz na adres scwo@warszawa.ngo.pl lub zadzwoń (22) 828 91 23.

Zapoznaj się z resztą oferty SCWO – https://warszawa.ngo.pl/scwo