Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie Fimango „Przygotuj swoją organizację na 2021 rok” – 14 grudnia 2020

Tytuł „Przygotuj swoją organizację na 2021 rok”
Tematyka Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w formie webinarium na platformie ZOOM.

 

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok. Jakie zmiany przyniesie organizacjom pozarządowym? Rzeczywistość zmienia się tak szybko, że sami jeszcze nie wszystko wiemy ale serdecznie zapraszamy na szkolenie poświęcone podsumowaniu tego, co może się zmienić dla organizacji pozarządowych po 1 stycznia 2021.

Porozmawiamy, między innymi, o:
– Pracowniczych Planach Kapitałowych i obowiązkach organizacji z nimi związanych,
– Zmianach ważnych wskaźników i stawek,
– Wsparciu dla organizacji dotkniętych skutkami pandemii
– Ograniczeniach związanym z pandemią
– Innych istotnych zmianach w przepisach
– Ciekawych i użytecznych interpretacjach podatkowych

Trzymamy rękę na pulsie, program zostanie uzupełniony o wszystko, co będzie istotne i aktualne na dzień szkolenia (w tej chwili nie wiemy jeszcze czy niektóre inne zapowiadane zmiany ostatecznie wejdą w życie).

 

Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu będą miały osoby posiadające niewielkie doświadczenie w tych zakresach wiedzy oraz reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców).

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców z całej Polski.
Data i godzina 14 grudnia 2020, godz. 12:00 – 16:00
Miejsce szkolenia oraz nocleg Lokalizacja: miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM). Wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofonem, kamerką internetową.

Zgłoś się poprzez formularz zgłoszeniowy online.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 grudnia 2020.

Po zamknięciu rekrutacji zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz informacje o dostępie na platformę ZOOM. UWAGA: wiadomość może trafić do spamu.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu “Fimango 2020 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo