Szkolenie Fimango sesja B, “Księgowość w organizacji pozarządowej” – 12-13 marca 2019

Tytuł “Księgowość w organizacji pozarządowej”
Tematyka Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne 2-dniowe szkolenie poświęcone podstawom rachunkowości.

 

Szkolenie adresowane jest do osób prowadzących księgowość w organizacji pozarządowej, a także tych, którzy przygotowują się do pełnienia takiej funkcji. Zapraszamy również inne osoby zaangażowane w zarządzanie finansami, które chcą dowiedzieć się lub przypomnieć sobie podstawowe zagadnienia z dziedziny rachunkowości NGO.

 

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu będą miały osoby posiadające niewielkie doświadczenie w zakresie prowadzenia rachunkowości w organizacji pozarządowej oraz reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców).

Prowadzący Katarzyna Adamska – Dutkiewicz
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych z południowo- -zachodniej Polski. W pierwszej kolejności będą przyjmowani reprezentacji ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców.
Data i godzina 12 marca 10.00 – 13 marca 16.30
Miejsce szkolenie Stowarzyszenie Pomocy “ISKIERKA”, pl. św. Macieja 5, Wrocław, 1 piętro – sala 3-5
Nocleg Hotel B&B, ul. Piotra Skargi 24-28, Wrocław – Stare Miasto

Zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie uczestników. Dojazd we własnym zakresie.

UWAGA: W związku z tym, że szkolenie jest bezpłatne, rezygnacja po 6 marca 2019 wiąże się pokryciem kosztów za hotel (nocleg + wyżywienie).

Zgłoś się poprzez formularz zgłoszeniowy on-line.

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 marca 2019 roku.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu “Fimango 2018 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo