Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie „Fundusze norweskie w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy” – 13 marca 2020 SZKOLENIE ODWOŁANE

Tytuł „Fundusze norweskie w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy”
Tematyka Zapraszamy na szkolenie poświęcone dwóm trwającym obecnie konkursom grantowym.

 

Do końca marca można złożyć wniosek wstępny o dofinansowanie z funduszy norweskich, w ramach których można ubiegać się o dotację w następujących obszarach: aktywność obywatelska, prawa człowieka oraz wykluczenie społeczne.

 

Jednocześnie trwa nabór w nowym konkursie rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich w ramach, którego można otrzymać dotację na sfinansowanie kosztów zazwyczaj trudnych do sfinansowania – np. powstałych w wynikach nieprzewidzianych zdarzeń.

 

Na szkoleniu omówimy zasady ubiegania się o dofinansowanie w tych konkursach, ich specyfikę, a uczestnicy będą mogli zacząć planować swoje projekty.

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych z subregionu siedleckiego (M. Siedlce, Powiaty: siedlecki, węgrowski, sokołowski, łosicki i garwoliński)
Data i godzina 13 marca 2020, godz. 9:00 – 17:00
Miejsce szkolenie Siedlecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce (budynek Zakładu Aktywności Zawodowej – I piętro)

Więcej informacji pod numerem tel. (25) 631 81 98 lub pod adresem stanislawowska.k@gmail.com

Zapisy na szkolenie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres mailowy: stanislawowska.k@gmail.com

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.03.2020 roku.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.