Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie „Imprezy fundraisingowe” – 25 sierpnia 2020

Tytuł „Imprezy fundraisingowe”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Szkolenie będzie poświęcone imprezom fundraisingowym. Jak zorganizować wydarzenie, które połączy przyjemne z pożytecznym – zapewni rozrywkę, a przy okazji pozwoli zebrać środki na działalność organizacji?

Podczas szkolenia przyjrzymy się prawnym i organizacyjnym aspektom różnych form imprez fundraisingowych, pokażemy wiele inspirujących przykładów i wspólnie zastanowimy się, jak je zaadaptować do swojej działalności.

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 25 sierpnia 2020, godz. 10:00 – 16:00
Miejsce Lokalizacja: w zależności od formy szkoleniamiejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM – wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką internetową) lub siedziba Fundacji FRSO, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61

Zapisy odbywają się poprzez formularz-online.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sieprnia 2020.

UWAGA: formularzu zgłoszeniowym znajduję się opcja wyboru formy szkolenia (ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju). Należy zaznaczyć kratkę (TAK lub NIE) znajdującą się przy pytaniu o formę szkolenia : Internetową (webinarium) czy stacjonarną w sali szkoleniowej. W zależności od ilości wyborów formy szkolenia organizator wybierze formę spotkania.

Po zamknięciu rekrutacji każdy zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz jeżeli szkolenie będzie prowadzone zdalnie w osobnym mailu dostęp do platformy internetowej ZOOM.

Dodatkowych informacji udziela Marlena Skalska, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że wydarzenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

* (22) 828 91 23
* scwo@warszawa.ngo.pl
* warszawa.ngo.pl/scwo
* fb.com@warszawa.ngo.