Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie „Obowiązki i odpowiedzialność zarządu” – 20 października 2020 REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Tytuł „Obowiązki i odpowiedzialność zarządu”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne szkolenie w formie online organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Czy zarządzając organizacją wiesz, jakie masz obowiązki?

Czy masz świadomość kar, jakie grożą za niedopełnienie niektórych z nich? Czy chcesz lepiej przygotować się do wypełniania swojej w zarządzie i uchronić się przed konsekwencjami możliwych zaniedbań?

Zapraszamy na szkolenie online poświęcone wybranym obowiązkom zarządów fundacji i stowarzyszeń i ich odpowiedzialności za nie.

Szkolenie jest adresowane do zarządów wszystkich organizacji, które chciałyby dokonać przeglądu kierowanych przez siebie organizacji. Na spotkaniu poruszymy między innymi obowiązki związane z następującymi obszarami funkcjonowania organizacji:

 

– rachunkowość i finanse
– zatrudnianie pracowników
– ochrona danych osobowych
– podatki i ZUS
– obowiązki sprawozdawcze
– odpowiedzialność za szkody wyrządzone organizacji i/lub osobom trzecim
– obowiązki organizacji pracujących z małoletnimi

 

W każdym z tych obszarów przyjrzymy się wymogom stawianym organizacjom, oraz odpowiedzialności osób zarządzających za ich spełnienie.

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 20 października 2020, godz. 10:00 – 16:00
Miejsce Lokalizacja: miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką internetową).

Uwaga: Ze względu na dużą ilość zgłoszeń rekrutacja została zamknięta.

Po zamknięciu rekrutacji każdy zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu        oraz w osobnym mailu dostęp do platformy internetowej ZOOM.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że wydarzenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

* (22) 828 91 23
* scwo@warszawa.ngo.pl
* warszawa.ngo.pl/scwo
* fb.com@warszawa.ngo.