Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie „Oferta na zadanie publiczne – jak planować część finansową oferty, monitorować wydatki oraz przygotować sprawozdanie finansowe” – 2 grudnia 2020

Tytuł Oferta na zadanie publiczne – jak planować część finansową oferty, monitorować wydatki oraz przygotować sprawozdanie finansowe”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Warszawy na szkolenie, które odbędzie się w formie webinarium, organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Podczas szkolenia uczestnicy: poznają nowy wzór oferty oraz sprawozdania w części finansowej. Przećwiczą nowy sposób wypełniania oferty  w VA, VB, VC z użyciem narzędzia. Poznają sposób na monitorowanie wydatków projektu oraz przygotowanie sprawozdania finansowego projektu.

Prowadzący Karolina Cyran – Juraszek
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 2 grudnia 2020, godz. 9:00 – 16:00
Miejsce Lokalizacja: Miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM – wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką internetową)

Zapisy odbywają się poprzez formularz-online.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 27 grudnia 2020 roku.

Po zamknięciu rekrutacji zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz osobnym mailu dostęp do platformy internetowej ZOOM.

UWAGA: wiadomość może trafić do folderu SPAM.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie zostanie odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

* (22) 828 91 23
* scwo@warszawa.ngo.pl
* warszawa.ngo.pl/scwo
* fb.com@warszawa.ngo.