Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie online Fimango „Zmiany w prawie pracy w 2022 roku – prawne aspekty zatrudniania pracowników” – 8 listopada 2022 REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Tytuł „Zmiany w prawie pracy w 2022 roku – prawne aspekty zatrudniania pracowników.”
Tematyka Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w formie webinarium na platformie ZOOM.

Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych problematyką zatrudniania, w szczególności w zakresie zmian, które weszły w życie w ostatnich latach oraz planowanych zmian dotyczących zatrudniania w 2022 r. Nowe regulacje zostaną omówione na tle praktycznych przykładów, co umożliwi lepsze zrozumienie ich istoty oraz celu wprowadzenia.

Prowadzący Arkadiusz Jarosiński – radca prawny
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców z całej Polski.
Data i godzina 8 listopada 2022, godz. 12:30 – 16:30
Miejsce Platforma ZOOM

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu otrzymają Państwo mailem w dniu 3 listopada 2022 roku do godziny 16:00.

Dodatkowych informacji udziela Marlena Skalska, tel. 22 616 33 16, fimango@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu “Fimango 2022 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo