Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie online „Zmiany w prawie pracy 2018/2020 – prawne aspekty zatrudniania pracowników.” – 20 listopada 2020

Tytuł „Zmiany w prawie pracy 2018/2020 – prawne aspekty zatrudniania pracowników.”
Tematyka Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenie online „Zmiany w prawie pracy 2018/2020 – prawne aspekty zatrudniania pracowników.” Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych problematyką zatrudniania, w szczególności w zakresie zmian, które weszły w życie w latach 2018-2019 oraz w roku 2020 w związku wprowadzeniem od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Nowe regulacje zostaną omówione na tle praktycznych przykładów, co umożliwi lepsze zrozumienie ich istoty oraz celu wprowadzenia. Szkolenie uwzględnia bieżące interpretacje urzędowe oraz nowe wyroki Sądu Najwyższego.

Prowadzący Arkadiusz Jarosiński – radca prawny
Uczestnicy osoby indywidualne
Data i godzina 20 listopada 2020, godz. 12:00 – 15:00
Miejsce Miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM – wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką internetową)

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy. Wypełniony dokument należy odesłać na adres e-mail: szkolenia@frso.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada 2020 roku.

Po zamknięciu rekrutacji zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz w osobnym mailu dostęp do platformy internetowej ZOOM.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu otrzymają Państwo mailem w dniu 16 listopada 2020 roku do godziny 12:00.

Dodatkowych informacji udziela Marlena Skalska, tel. 22 616 33 16, szkolenia@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu „Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększanie świadomości prawnej społeczeństwa i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego” realizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z m. st. Warszawy.