Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie „Projekty dotyczące dziedzictwa lokalnego – metoda animacji i integracji środowiska lokalnego” – 23 września 2020

Tytuł „Projekty dotyczące dziedzictwa lokalnego – metoda animacji i integracji środowiska lokalnego”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne szkolenie w formie webinarium organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Szkolenie jest przeznaczone dla działaczy i pracowników organizacji pozarządowych z Warszawy, którzy chcą wykorzystywać do realizacji swoich działań także projekty dotyczące dziedzictwa lokalnego i odwoływania się do tradycji, która okazuje się ciągle interesująca, także dla młodzieży.

Prowadzący Piotr Frączak
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 23 września 2020, godz. 10:00 – 16:00
Miejsce Lokalizacja: Miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM – wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką internetową)

Zapisy odbywają się poprzez formularz-online.

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 września 2020.

Po zamknięciu rekrutacji każdy zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz osobnym mailu dostęp do platformy internetowej ZOOM.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że wydarzenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

* (22) 828 91 23
* scwo@warszawa.ngo.pl
* warszawa.ngo.pl/scwo
* fb.com@warszawa.ngo.