Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie regionalne Fimango sesja B, „Zmiany w prawie pracy w latach 2018-2020 – prawne aspekty zatrudniania pracowników” – 26 czerwca 2020

Tytuł „Zmiany w prawie pracy w latach 2018-2020 – prawne aspekty zatrudniania pracowników”
Tematyka Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w formie webinarium na platformie ZOOM.

 

Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych problematyką zatrudniania, w szczególności w zakresie zmian, które weszły w życie w latach 2018-2019 oraz w roku 2020 w związku wprowadzeniem od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. Nowe regulacje zostaną omówione na tle praktycznych przykładów, co umożliwi lepsze zrozumienie ich istoty oraz celu wprowadzenia. Szkolenie uwzględnia bieżące interpretacje urzędowe oraz nowe wyroki Sądu Najwyższego. Zastosowana formuła szkolenia ma charakter warsztatowy, ukierunkowany na stosowanie prawa pracy w praktyce z uwzględnieniem zagadnień zgłoszonych przez uczestników szkolenia.

 

Główne bloki szkolenia:

– umowa o pracę – teoria a praktyka,
– wynagrodzenie za pracę i inne świadczenia,
– obowiązki pracownika i pracodawcy,
– wymiar czasu pracy,
– prawo do urlopu.

 

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu będą miały osoby posiadające niewielkie doświadczenie w tych zakresach wiedzy oraz reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców).

Prowadzący Arkadiusz Jarosiński
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców z całej Polski.
Data i godzina 26 czerwca 2020, godz. 10:00 – 16:00
Miejsce Lokalizacja: miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM). Wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofonem, kamerką internetową.

Zgłoś się poprzez formularz zgłoszeniowy online.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 czerwca 2020 roku.

Po zamknięciu rekrutacji każdy zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz w osobnym mailu informacje o dostępie na platformę ZOOM. UWAGA: wiadomość może trafić do spamu.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu “Fimango 2020 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo