Szkolenie regionalne Fimango sesja E, „Pozyskiwanie środków ze źródeł prywatnych” – 23 lipca 2020

Tytuł „Pozyskiwanie środków ze źródeł prywatnych”
Tematyka Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w formie webinarium na platformie ZOOM.

 

Szkolenie będzie poświęcone pozyskiwaniu środków ze źródeł prywatnych – od osób indywidualnych i firm. Omówimy prawne i praktyczne aspekty następujących sposobów finansowania organizacji, także na poziomie lokalnym:

 

– darowizny od osób prywatnych i firm
– zbiórki niebędące zbiórkami publicznymi
– zbiórki publiczne
– crowdfunding
– internetowe serwisy fundraisingowe
– loterie fantowe
– lokalne imprezy fundraisingowe
– sponsoring

 

Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu będą miały osoby posiadające niewielkie doświadczenie w tych zakresach wiedzy oraz reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców).

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców z całej Polski.
Data i godzina 23 lipca 2020, godz. 10:00 – 16:00
Miejsce szkolenia oraz nocleg Lokalizacja: miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM). Wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofonem, kamerką internetową.

Zgłoś się poprzez formularz zgłoszeniowy online.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 lipca 2020.

Po zamknięciu rekrutacji każdy zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz informacje o dostępie na platformę ZOOM. UWAGA: wiadomość może trafić do spamu.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu “Fimango 2020 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo