Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie „Zapewnianie dostępności w projektach” – 24 czerwca 2022

Tytuł „Zapewnianie dostępności w projektach”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne szkolenie poświęcone prawnym i praktycznym aspektom zapewnianiu dostępności realizowanych przez nie projektów dla osób ze szczególnymi potrzebami. Szczególnie gorąco zapraszamy organizacje realizujące projekty ze środków publicznych – w tym miasta stołecznego Warszawa – bowiem zapewnianie dostępności jest w nich obowiązkowe, a organizacje nie zawsze umieją to dobrze zaplanować i opisać we wniosku.

Na szkoleniu omówimy na konkretnych przykładach zasady zapewnienia dostępności architektonicznej, komunikacyjno-informacyjnej oraz cyfrowej, i wspólnie zastanowimy się, jak Uczestniczki i Uczestnicy mogą dostosować swoje własne projekty do osób ze szczególnymi potrzebami.

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 24 czerwca 2022, godz. 10.00-16.00
Miejsce siedziba Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61

Zapisy odbywają się poprzez formularz online.

Na zgłoszenia czekamy do 22 czerwca do godz. 15:30.

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie zostanie odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) wzmacnia ekspercko warszawski sektora pozarządowy. SCWO prowadzi m.in bezpłatne szkolenia oraz indywidualne poradnictwo dostępne 5 dni w tygodniu między 9:00 a 17:00.
Oferta SCWO jest skierowana do warszawskich organizacji pozarządowych oraz organizacji działających na rzecz mieszkanek i mieszkańców Warszawy.

W celu uzyskania pomocy napisz na adres scwo@warszawa.ngo.pl lub zadzwoń (22) 828 91 23.

Zapoznaj się z resztą oferty SCWO – https://warszawa.ngo.pl/scwo