Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie „Zmiany w prawie pracy w 2022 roku – prawne aspekty zatrudniania pracowników” – 31 sierpnia 2022

Tytuł „Zmiany w prawie pracy w 2022 roku – prawne aspekty zatrudniania pracowników.”
Tematyka Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenie „Zmiany w prawie pracy w 2022 r. – prawne aspekty zatrudniania pracowników.” Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych problematyką zatrudniania, w szczególności w zakresie zmian, które weszły w życie w ostatnich latach oraz planowanych zmian dotyczących zatrudniania w 2022 r.

Nowe regulacje zostaną omówione na tle praktycznych przykładów, co umożliwi lepsze zrozumienie ich istoty oraz celu wprowadzenia.

Prowadzący Arkadiusz Jarosiński – radca prawny
Uczestnicy osoby indywidualne
Data i godzina 31 sierpnia 2022, godz. 12:30 – 15:00
Miejsce Siedziba FRSO, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61, Warszawa

 

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy. Wypełniony dokument należy odesłać na adres e-mail: szkolenia@frso.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do końca dnia 24 sierpnia 2022 roku.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu otrzymają Państwo mailem w dniu 25 sierpnia 2022 roku do godziny 12:00.

Dodatkowych informacji udziela Marlena Skalska, tel. 22 616 33 16, szkolenia@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu „Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększanie świadomości prawnej społeczeństwa i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego” realizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z m. st. Warszawy.