Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Webinarium Fimango „Sprawozdanie z działalności fundacji” – 15 grudnia 2020

Tytuł „Sprawozdanie z działalności fundacji”
Tematyka Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne webinarium, które odbędzie się na platformie clickmeeting.

 

Do końca roku fundacje nie mające statusu OPP mają obowiązek złożyć sprawozdanie ze swojej działalności zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie ramowego zakresu sprawozdania z działalności fundacji.
Jaką strukturę ma to sprawozdanie? Na co zwrócić uwagę?

Jakie dane merytoryczne i finansowe zamieszczamy w tym sprawozdaniu?

 

Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu będą miały osoby posiadające niewielkie doświadczenie w tych zakresach wiedzy oraz reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców).

Prowadzący Katarzyna Adamska-Dutkiewicz
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców z całej Polski.
Data i godzina 15 grudnia 2020, godz. 15:00 – 17:30
Miejsce szkolenia oraz nocleg Lokalizacja: miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma Clickmeeting). Wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofonem, kamerką internetową.

Zgłoś się poprzez formularz zgłoszeniowy online.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 grudnia 2020.

Po zamknięciu rekrutacji zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz zaroszenie do pokoju szkoleniowego na platformie clickmeeting. UWAGA: wiadomość może trafić do spamu.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu “Fimango 2020 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo