Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Webinarium: „Organizacja w kłopotach. Jak sobie radzić z konsekwencjami pandemii?” – 3 kwietnia 2020 REKRUTA ZAMKNIĘTA

Tytuł „Organizacja w kłopotach. Jak sobie radzić z konsekwencjami pandemii?”
Tematyka Zapraszamy warszawskie organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców stolicy na seminarium które odbędzie się w formie webinarium, organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Pandemia koronawirusa i jej konsekwencje dotykają także organizacji pozarządowych. Jak możemy zminimalizować negatywny wpływ obecnej sytuacji na kondycję organizacji i realizację bieżących projektów? Z jakich doraźnych i długofalowych form wsparcia może skorzystać organizacja dotknięta negatywnymi skutkami koronawirusa? Jaką pomoc oferuje organizacjom miasto Warszawa? Czy organizacja może skorzystać z przygotowanej przez rząd „tarczy antykryzysowej”?

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 3 kwietnia 2020, godz. 10:00 – 13:00
Miejsce Lokalizacja: miejsce własnego zamieszkania/pracy. Wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofonem, kamerką internetową.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń rekrutacja została zamknięta.

Po zamknięciu rekrutacji każdy zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz w osobnym mailu zaproszenie do webinarium na platformie clickmeeting. UWAGA: wiadomość może trafić do spamu.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że wydarzenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

* (22) 828 91 23
* scwo@warszawa.ngo.pl
* warszawa.ngo.pl/scwo
* fb.com@warszawa.ngo.