Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Webinarium „Zadania publiczne zlecane przez miasto – jak się ubiegać?” – 30 kwietnia 2020 ODWOŁANE

Tytuł „Zadania publiczne zlecane przez miasto – jak się ubiegać?”
Tematyka Zapraszamy warszawskie organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców stolicy na seminarium, które odbędzie się w formie webinarium, organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Tzw. Tarcza Antykryzysowa pozwala na zlecanie realizacji zadań publicznych mających na celu przeciwdziałanie COVID-19 i jego skutkom poza konkursami ofert. Taką możliwość mają także organizacje działające na rzecz mieszkańców Warszawy. Zapraszamy na webinarium poświęcone realizacji zadań publicznych w czasach koronawirusa, porozmawiamy jakie są procedury ubiegania się o dofinansowanie zaplanowanych przez nas działań, a także o możliwości zmiany w projektach już realizowanych.

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 30 kwietnia 2020, godz. 10:00 – 13:00
Miejsce Lokalizacja: miejsce własnego zamieszkania/pracy (strona clickmeeting). Wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofonem, kamerką internetową.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że wydarzenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

* (22) 828 91 23
* scwo@warszawa.ngo.pl
* warszawa.ngo.pl/scwo
* fb.com@warszawa.ngo.