Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Webinarium „Zmiany w prawie pracy w latach 2018-2020 – prawne aspekty zatrudniania pracowników” – 29 maja 2020

Tytuł „Zmiany w prawie pracy w latach 2018-2020 – prawne aspekty zatrudniania pracowników”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w formie webinarium, organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych problematyką zatrudniania, w szczególności w zakresie zmian, które weszły w życie w latach 2018-2019 oraz w roku 2020 w związku wprowadzeniem od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. Nowe regulacje zostaną omówione na tle praktycznych przykładów, co umożliwi lepsze zrozumienie ich istoty oraz celu wprowadzenia. Szkolenie uwzględnia bieżące interpretacje urzędowe oraz nowe wyroki Sądu Najwyższego. Zastosowana formuła szkolenia ma charakter warsztatowy, ukierunkowany na stosowanie prawa pracy w praktyce z uwzględnieniem zagadnień zgłoszonych przez uczestników szkolenia.

 

Główne bloki szkolenia:

– umowa o pracę – teoria a praktyka,
– wynagrodzenie za pracę i inne świadczenia,
– obowiązki pracownika i pracodawcy,
– wymiar czasu pracy,
– prawo do urlopu.

Prowadzący Arkadiusz Jarosiński
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 29 maja 2020, godz. 10:00 – 16:00
Miejsce Lokalizacja: miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM). Wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofonem, kamerką internetową.

Zapisy odbywają się poprzez formularz-online.

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 maja 2020.

Po zamknięciu rekrutacji każdy zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz w osobnym mailu informacje o dostępie na platforme ZOOM. UWAGA: wiadomość może trafić do spamu.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że wydarzenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

* (22) 828 91 23
* scwo@warszawa.ngo.pl
* warszawa.ngo.pl/scwo
* fb.com@warszawa.ngo.