Pomiń menu

Użyczenie sali

W każdy poniedziałek i piątek w godz. 9.00 – 20.00 oraz w każdą trzecią sobotę miesiąca organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających oraz grupy inicjatywne planujące założenie takich organizacji mogą nieodpłatnie skorzystać z naszej sali szkoleniowej przy ulicy Kłopotowskiego 6 m 61. Sala mieści ok. 15 osób, może być ustawiona w dowolny sposób, zapewniamy także projektor oraz – w razie potrzeby – komputer,  do dyspozycji są także warnik, czajnik oraz naczynia. Lokal jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, niestety, trzeba pokonać dwa schodki na klatkę, ale w tym chętnie pomożemy. Zapewniamy także możliwość zorganizowania kącika zabaw dla dziecka. O użyczenie sali może się ubiegać każda organizacja lub grupa inicjatywna szukająca miejsca na zorganizowanie szkolenia, spotkania, itp., decyduje kolejność zgłoszeń.

Dostępność terminów sali szkoleniowej można zobaczyć w Naszym kalendarzu.

Regulamin użyczenia sali

Formularz rezerwacji sali

Sala jest udostępniana w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Sale w SCWO udostępnia także Stowarzyszenie BORIS i Federacja CENTRUM SZPITALNA.
Wszystkie informacje na temat sal SCWO i zasad ich rezerwacji można znaleźć na stronie: warszawa.ngo.pl/scwo/miejsca-do-pracy-i-sale.

Masz pytanie dotyczące sal SCWO? Skontaktuj się z nami:

(22) 828 91 23
scwo@warszawa.ngo.pl