Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Seminarium „Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych – nowe obowiązki organizacji” – 31 maja 2021 REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Tytuł „Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych – nowe obowiązki organizacji”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Warszawy na bezpłatne seminarium, które odbędzie się w formie webinarium, organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.
Czy wiesz, że zgodnie ze znowelizowaną właśnie „Ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu” na wszystkie organizacje pozarządowe (z wyjątkiem stowarzyszeń zwykłych) nałożone zostały nowe obowiązki? Każda organizacja będzie musiała zgłaszać w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych osoby, spełniające ustawowe kryteria „beneficjenta rzeczywistego”. Co to w praktyce oznacza? Kto jest beneficjentem rzeczywistym w Twojej organizacji? Na jakie nowe obowiązki trzeba się przygotować? Co grozi organizacji i członkom jej organów za niedopełnienie tych obowiązków?
Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 31 maja 2021, godz. 10:00 – 13:00
Miejsce Lokalizacja: Miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM)

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń rekrutacja została zamknięta.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 535 792 901, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie zostanie odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) wzmacnia ekspercko warszawski sektora pozarządowy. SCWO prowadzi m.in bezpłatne szkolenia oraz indywidualne poradnictwo dostępne 5 dni w tygodniu między 9:00 a 17:00.
Oferta SCWO jest skierowana do warszawskich organizacji pozarządowych oraz organizacji działających na rzecz mieszkanek i mieszkańców Warszawy.

W celu uzyskania pomocy napisz na adres scwo@warszawa.ngo.pl lub zadzwoń (22) 828 91 23.

Zapoznaj się z resztą oferty SCWO – https://warszawa.ngo.pl/scwo