Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Seminarium „Pozyskiwanie środków w internecie” – 26 listopada 2020 REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Tytuł “Pozyskiwanie środków w internecie
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Warszawy na seminarium, które odbędzie się w formie webinarium, organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Szczególnie zachęcamy organizacje niemające jeszcze dużego doświadczenia. Omówimy prawne i praktyczne aspekty różnych form internetowego fundraisingu, przyjrzymy się wybranym portalom crowdfundingowym i innym serwisom umożliwiającym pozyskiwanie finansowania dla organizacji oraz wspólnie zastanowimy się, które z nich są optymalne dla Waszych organizacji.

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 26 listopada 2020, godz. 10:00 – 13:00
Miejsce Lokalizacja: Miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM – wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką internetową)

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń rekrutacja została zamknięta.

Po zamknięciu rekrutacji zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz osobnym mailu dostęp do platformy internetowej ZOOM.

UWAGA: wiadomość może trafić do folderu SPAM.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie zostanie odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

* (22) 828 91 23
* scwo@warszawa.ngo.pl
* warszawa.ngo.pl/scwo
* fb.com@warszawa.ngo.