Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Seminarium „Sprzedaż w organizacjach pozarządowych – działalność odpłatna lub gospodarcza jako forma finansowania działań” – 4 grudnia 2020 REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Tytuł „Sprzedaż w organizacjach pozarządowych – działalność odpłatna lub gospodarcza jako forma finansowania działań”
Tematyka Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Warszawy na seminarium, które odbędzie się w formie webinarium, organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Organizacje pozarządowe mogą prowadzić odpłatne działania w oparciu o istniejące przepisy. Może stanowić to formę pozyskiwania środków lub współfinansowania przez odbiorców realizowanych działań.
Jak to robić prawidłowo? Jakie zapisy lub dokumenty należy przygotować w jednostce? Jak przygotować system księgowy? Działalność odpłatna czy gospodarcza jest dla Twojej organizacji? Jaki wpływ ma sprzedaż na roczną sprawozdawczość finansową?

 

Zapraszamy osoby, które zajmują się lub mają zajmować tym zakresem w swojej organizacji.

Prowadzący Katarzyna Adamska-Dutkiewicz
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 4 grudnia 2020, godz. 13:00 – 16:00
Miejsce Lokalizacja: Miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM – wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką internetową)

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń rekrutacja została zamknięta.

Po zamknięciu rekrutacji zgłoszony uczestnik otrzyma informację o przyjęciu oraz osobnym mailu dostęp do platformy internetowej ZOOM.

UWAGA: wiadomość może trafić do folderu SPAM.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie zostanie odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

* (22) 828 91 23
* scwo@warszawa.ngo.pl
* warszawa.ngo.pl/scwo
* fb.com@warszawa.ngo.