Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie Fimango Jak łatwo i tanio usprawnić działalność organizacji. Rozwiązania cyfrowe dla ngo – REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Tytuł
Tematyka Każda organizacja wie, ile może kosztować zakup oprogramowania niezbędnego do prowadzenia organizacji. Ale niewiele organizacji wie, w jaki sposób można znacząco obniżyć te koszty dzięki ofercie Fundacji TechSoup – to jej właśnie poświęcone będzie seminarium. Porozmawiamy nie tylko o tym, jak nie przepłacać za niezbędny sprzęt i oprogramowanie ale także o tym, jak znacząco usprawnić działalność swojej organizacji korzystając z rozwiązań technologicznych dostępnych przy każdym budżecie, nawet przy niewielkich kompetencjach cyfrowych. Chcemy pokazać Wam, jak można wyposażyć organizację we wszystko co niezbędne i to co po prostu bardzo przydatne korzystając z bogatej oferty darowizn i zniżek.

Szkolenie jest skierowane do organizacji z całej Polski. W przypadku dużej liczby zgłoszeń w pierwszej kolejności będą przyjmowane osoby z miejscowości do 50 tys. mieszkańców.

Prowadzący Katarzyna Sadło – trenerka, konsultantka i autorka publikacji poradniczych dla organizacji pozarządowych.
Była wieloletnia prezeska Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Związana także z Ogólnopolską Federacją Organizacji Pozarządowych,
Funduszem Obywatelskim im. Henryka Wujca i Stowarzyszeniem Dialog Społeczny. Członkini zarządu Fundacji dla Polski.
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców z całej Polski.
Data i godzina 8 sierpnia 2023, godz. 9:00 – 13:00
Miejsce Platforma ZOOM

UWAGA: Ze względu na dużą ilość zgłoszeń rekrutacja została zamknięta.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu wraz z dostępem do zooma otrzymają Państwo mailem w dniu 3 sierpnia 2023 roku do godziny 15:00.

Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Łączyńska, tel. 22 616 33 16, fimango@frso.pl

W przypadku małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób) organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania szkolenia.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu “Fimango 2023 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo