Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie Fimango sesja D, “Księgowość w organizacji pozarządowej” – 27-28 czerwca 2019

Tytuł “Księgowość w organizacji pozarządowej”
Tematyka Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne 2-dniowe szkolenie poświęcone podstawom rachunkowości.

 

Szkolenie adresowane jest do osób prowadzących księgowość w organizacji pozarządowej, a także tych, którzy przygotowują się do pełnienia takiej funkcji. Zapraszamy również inne osoby zaangażowane w zarządzanie finansami, które chcą dowiedzieć się lub przypomnieć sobie podstawowe zagadnienia z dziedziny rachunkowości NGO.

 

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu będą miały osoby posiadające niewielkie doświadczenie w zakresie prowadzenia rachunkowości w organizacji pozarządowej oraz reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców).

Prowadzący Katarzyna Adamska – Dutkiewicz
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych z północno – wschodniej Polski (województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie). W pierwszej kolejności będą przyjmowani reprezentacji ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców.
Data i godzina 27 czerwca 10:00 – 28 czerwca 16:30
Miejsce szkolenie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych ul. Tadeusza Kościuszki 71 w Suwałkach
Nocleg Hotel Logos, ul. Tadeusza Kościuszki 120, 16-400 Suwałki

Zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie uczestników. Dojazd we własnym zakresie.

UWAGA: W związku z tym, że szkolenie jest bezpłatne, rezygnacja po 20 czerwca 2019 wiąże się pokryciem kosztów za hotel (nocleg + wyżywienie).

Zgłoś się poprzez formularz zgłoszeniowy on-line.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 czerwca 2019 roku do godz.14:00.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu “Fimango 2018 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo