Szkolenie “Jak prawidłowo zaplanować rezultaty projektu?” – 18 lutego 2019 REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Tytuł “Jak prawidłowo zaplanować rezultaty projektu?”
Tematyka Od 1 marca 2019 roku wchodzi w życie nowy wzór oferty realizacji zadania publicznego. Wprowadza on rozliczanie projektu w oparciu o rezultaty. W tym kontekście prawidłowe zaplanowanie i przedstawienie rezultatów zadania nabiera jeszcze większego znaczenia niż dotychczas.  Tego właśnie będzie dotyczyło proponowane szkolenie. Jest ono adresowane do wszystkich warszawskich organizacji, które zamierzają realizować zadania publiczne i chcą się nauczyć, jak przedstawiać rezultaty, produkty swoich działań oraz jak ustalać wiarygodne wskaźniki. Szkolenie poprowadzi doświadczona trenerka Beata Juraszek-Kopacz, współautorka poradnika dla NGO ” Zmierzyć niemierzalne”.
Prowadzący Beata Juraszek-Kopacz
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców
Data i godzina 18 lutego 2019, godz. 9:00 – 16:00
Miejsce Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61

UWAGA: Ze względu na dużą ilość zgłoszeń rekrutacja została zamknięta.

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie zostanie odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy. Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji. Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.

logo_biale_wspolfinansowanie_2