Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Szkolenie „Zmiany w prawie pracy w 2023 roku – praca zdalna oraz work-life balance” – 6 listopada 2023

Tytuł „Zmiany w prawie pracy w 2023 roku – praca zdalna oraz work-life balance”
Tematyka Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenie poświęcone zmianom w prawie pracy – pracy zdalnej oraz work-life balance, które odbędzie się w formie zdalnej na platformie Zoom. Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych problematyką zatrudniania w zakresie zmian wprowadzonych w 2023 r. Nowe regulacje zostaną omówione na tle praktycznych przykładów, co umożliwi lepsze zrozumienie ich istoty oraz celu wprowadzenia.
Prowadzący Arkadiusz Jarosiński – radca prawny
Uczestnicy osoby indywidualne
Data i godzina 6 listopada 2023, godz. 12.30-15.00
Miejsce Platforma ZOOM

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy. Wypełniony dokument należy odesłać na adres e-mail: szkolenia@frso.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 października 2023.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu otrzymają Państwo mailem w dniu 31 października 2023 roku do godziny 12:00.

Dodatkowych informacji udziela Marlena Skalska, tel. 22 616 33 16, szkolenia@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu „Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększanie świadomości prawnej społeczeństwa i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego” realizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z m. st. Warszawy.

logotyp Syrenka Warszawa