Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Webinar z cyklu Finansowa w NGO: „Zeznanie CIT-8 w organizacji pozarządowej – przychody, koszty i wydatki na cele statutowe”

Tytuł Webinar z cyklu Finansowa w NGO: „Zeznanie CIT-8 w organizacji pozarządowej – przychody, koszty i wydatki na cele statutowe”
Tematyka Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym webinarze z cyklu: FinanSOWA
w NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń. Cykl bezpłatnych webinarów dla organizacji pozarządowych jest prowadzony przez ekspertów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce we współpracy z naszą Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Patronat medialny objął miesięcznik „Rachunkowość”.

Temat webinaru: Zeznanie CIT-8 w organizacji pozarządowej – przychody, koszty i wydatki na cele statutowe.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na YouTube za pośrednictwem tego linka:
https://www.youtube.com/watch?v=y9mhXwhyaoo

Nagrania poprzednich webinarów znajdują się na stronie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce: FinanSOWA w NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń – Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu (skwp.poznan.pl)

Aby otrzymać mailowe przypomnienia o tym i kolejnych spotkaniach z cyklu FinanSOWA dla NGO oraz innych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszeni Księgowych
w Polsce kliknij i zostaw swój adres mailowy: FinanSOWA dla NGO – Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń (skwp.poznan.pl)

Do zobaczenia na spotkaniu z cyklu FinanSOWA w NGO!

Prelegentka dr Dorota Anna Mikulska – ekonomista, biegły rewident, członek Komitetu Standardów Rachunkowości, Zastępca Przewodniczącego Krajowego Sądu Dyscyplinarnego Polskiej Izby Biegłych Rewidentów, sekretarz Regionalnej Rady Regionalnego Oddziału PIBR w Lublinie, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury oraz Centrum Edukacji PIBR, były biegły sądowy.
Uczestnicy reprezentanci/ntki oraz przedstawiciele/lki organizacji pozarządowych
Data i godzina 18 marca 2024, godz. 14:00
Miejsce strona YouTube – spotkanie na żywo pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=y9mhXwhyaoo

Cykl bezpłatnych webinarów dla organizacji pozarządowych prowadzony przez ekspertów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Patronat medialny – miesięcznik “Rachunkowość”.

logotyp FRSO