Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Webinarium Fimango „Zbieranie darowizn od osób prywatnych za pomocą zewnętrznych serwisów i usług internetowych”

Tytuł „Zbieranie darowizn od osób prywatnych za pomocą zewnętrznych serwisów i usług internetowych”
Tematyka Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne webinarium, które odbędzie się na platformie zoom.

Na webinarium przedstawiony zostanie temat i problematyka zbierania darowizn od osób fizycznych za pośrednictwem płatności internetowych, z pomocą zewnętrznych usług i serwisów, na przykładzie:
– Patronite.pl
Przedstawione zostaną kwestie techniczne wdrożenia takich rozwiązań, ich wady i zalety a także zagadnienia ich promocji.

Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu będą miały osoby reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców).

Prowadzący Konrad Jędrosz – prezes Stowarzyszenia Animo, w którym zajmuję się m.in. kwestiami technicznymi i marketingowymi. Jest także z zawodu programistą z kilkunastoletnim doświadczeniem. Omawiane na webinarze rozwiązania stosuje w działalności swojej organizacji.
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców z całej Polski.
Data i godzina 27 października 2022, godz. 12:00 – 14:00
Miejsce szkolenia oraz nocleg Lokalizacja: platforma ZOOM

Zgłoś się poprzez formularz zgłoszeniowy online.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 października 2022 do godz. 12:00.

Po zamknięciu rekrutacji zgłoszony uczestnik otrzyma informację czy został przyjęty na webinarium oraz dostęp do Zooma. UWAGA: wiadomość może trafić do spamu.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu “Fimango 2022 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo