Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Doradcy lokalni

Mapa Sieci Doradców Lokalnych – zapraszamy do kontaktu i korzystania ze wsparcia naszych certyfikowanych doradców oraz osób przeszkolonych w ramach naszych cyklów edukacyjnych przeprowadzonych w trakcie realizacji programu “Fimango – zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polską – Amerykańską Fundację Wolności.

Sieć Doradców Lokalnych (SDL) to kompleksowa oferta edukacyjna obejmująca najważniejsze obszary kompetencji zarządzania finansami.
SDL to miejsce gdzie stwarzamy przestrzeń do nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji także po zakończeniu części szkoleniowej.

Celem programu Sieć Doradców Lokalnych jest podniesienie kompetencji merytorycznych i metodologicznych osób świadczących organizacjom pozarządowym usługi poradnicze z zakresu zarządzania finansami i prowadzenia świadomej polityki finansowej. Realizujemy go we współpracy z Ośrodkami Działaj Lokalnie.

Nasi specjaliści to osoby, które nie tylko łączą kompetencje trenerskie ale także są wieloletnimi praktykami, pracującymi w organizacjach pozarządowych, lub specjalizują się w wybranych aspektach zarządzania finansami.

Teorię przekładamy na praktykę. W trakcie trwania sesji szkoleniowych uczestnicy mają okazję pracować na konkretnych przykładach, wypracowywać rozwiązania.

Niewątpliwym atutem jest sama sieć. To stale powiększająca się grupa specjalistów, którzy na co dzień wspierają się nawzajem.
Masz pytanie? Zawsze możesz polegać na ekspertyzie swoich koleżanek i kolegów, którzy chętnie pomogą rozwiązać problem.

Wszyscy nasi kandydaci do Sieci Doradców Lokalnych są traktowani indywidualnie. Mogą liczyć na wparcie adekwatne do potrzeb. Dokładamy wszelkich starań aby realizacja materiału była jak najbardziej elastyczna, umożliwiła wszystkim uczestnikom zaliczenie szkolenia. Również wspieramy naszych absolwentów w specjalizacji w wybranym obszarze z zarządzania finansami, zapraszając ich do prowadzenia szkoleń we współpracy z naszymi trenerami.

We wrześniu 2022 roku zakończyliśmy cykl szkoleniowy dla VI edycji Sieci Doradców Lokalnych.
W przyszłym roku będziemy otwierać rekrutację na kolejną edycję.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z obecnej oraz poprzednich edycji.

 

LISTA DORADCÓW

Dominika Frasek-Kaczor
Posiada ważny Certyfikat

Kluczbork

Porady księgowe

Marzena Pietrzak
Posiada ważny Certyfikat

Płonne, Radomin

Porady księgowe

Wiktor Tutaj
Posiada ważny Certyfikat

Kielce

Porady formalno-prawne

Iwona Olkowicz
Posiada ważny Certyfikat

Ełk

Porady formalno-prawne
Pozyskiwanie środków na działalność

Magdalena Bernat
Posiada ważny Certyfikat

Widełki

Porady formalno-prawne

Paulina Repińska
Posiada ważny Certyfikat

Tczew

Porady księgowe